Zábava, která vám vydrží dlouhé hodiny

Možností, jak se zabavit doma, není zas tolik jak bychom si možná přáli. Dokonce ani počítačové hry nejsou po čase tak zajímavé jako pár dní po jejich koupi. Všechno se jednou omrzí. Ovšem, pokud máte doma alespoň standardní připojení na internet, nemusíte na počítačovými hrami ještě lámat hůl. Mnoho z nich je možné si užít nejen o samotě, ale také s dalšími hráči. Tím však není myšleno to, že budete muset povolat své kamarády domů. Klidně si s nimi můžete zapařit i když každý z vás bude u sebe doma. Můžete se totiž spojit on-line.
kluk se sluchátky u pc hry

I s neznámými

Každý, kdo to kdy zkusil ví moc dobře, že nejlépe se hraje s nebo proti kamarádům. Ovšem ani cizí lidé, kteří se k vám do hry připojí, nemusí za každou cenu znamenat nějakou velkou potíž. Často to právě může být úplně naopak. Zatímco vaši kamarádi nemusí být ve hraní tak zběhlí jako vy, nový uživatel na tom může být daleko lépe. Při hraní on-line je ale většinou nutné se s ostatními dorozumět, což není potíž, když jste na českém serveru, kde se převážně pohybují našinci, případně tam najdete i pár Slováků. Ovšem na zahraničních serverech se nacházejí hráči i z jiných zemí, kteří mezi sebou komunikují primárně v angličtině. V případě, že tento jazyk příliš neovládáte, můžete mít na těchto serverech potíže dorozumět se.
hry na kartičkách
Pozor na závislost
Dnes je možné vypěstovat si závislost prakticky na čemkoliv, tudíž i na počítačových hrách. A není to vůbec složité. Virtuální svět totiž nabízí celou řadu možností, jak vás dokáže vtáhnout. Hlavním tahákem může být zajímavé prostředí, herní mechanismy nebo obojí dohromady. Způsob, jak zjistíte, že už jste za hranou, je prostý – jednoduše začnete kašlat na své povinnosti a primárně se budete zaměřovat na hraní. V porovnání s klasickými drogami to nezní tak hrozně, ale i v tomto případě můžete ztratit opravdu hodně. Navíc, stejně jako třeba na alkoholu, tak i na počítačových her pak budete závislí do konce svého života.