Dopřejte si hororový zážitek!

Hororový dům v Praze neboli Prague Fear House se nachází jen kousek od Václavského náměstí. Pokud se rádi bojíte, mohla by se pro Vás návštěva tohoto domu stát tím pravým nezapomenutelným zážitkem. Další možností je, jak je uvedeno na webových stránkách, že Vás záliba v hororu po návštěvě tohoto domu alespoň na nějaký čas přejde. V domě hrůzy se můžete těšit na strašidelnou prohlídku v suterénních prostorech o ploše, která je větší než 800 metrů čtverečních. Poté co si dopřejete adrenalinový zážitek, můžete posedět ještě v baru, který je součástí domu.
halloween a masky
Jak se zrodil nápad na otevření hororového domu?
Autoři projektu sami na svých webových stránkách celkem obšírně vysvětlují, jak k vybudování tohoto domu došlo. Původně chtěli otevřít klasický bar v centru Prahy. Když však začali prostory ve Vodičkově ulici podrobněji zkoumat, zjistili, že se v běhu dějin odehrálo nejedno krvavé drama, které zanechalo na prostorách nesmazatelné stopy. Místo řemeslníků si tak pozvali lidi zabývající se okultismem a duchy. Své stopy na domě zanechal i tragický příběh z doby druhé světové války. Pokud chcete genius loci tohoto místa pocítit na svou vlastní kůži, máte jedinečnou příležitost.
dům hrůzy
Jak prohlídka probíhá a komu je určená?
Počítejte s tím, že návštěva tohoto domu je vhodná pro osoby starší 15 let. Vstup do domu je na vaše vlastní nebezpečí a určitě není vhodná pro velmi citlivé osoby, těhotné ženy a lidi trpící epilepsií. Při prohlídce, která probíhá ve skupině, se musíte držet při sobě a nesmíte se dotýkat herců. Počítejte také s tím, že se můžete ušpinit, a proto je vhodné mít na sobě starší oblečení.
smrťák u hradu
Pokud se zúčastníte základní prohlídky, půjdete maximálně ve čtyřčlenné skupině a za vstup zaplatíte 450 Kč. Prohlídka trvá přibližně 15 minut. V nabídce je také tzv. Hard Core prohlídka pro jednotlivce. Její cena je vyšší, je určena těm nejnáročnějším návštěvníkům, kteří do prostor vstupují samostatně.