Hra o únik vám přinese mnoho zábavy

Pro většinu lidí je těžké si představit, že zábava může být součástí jejich života i v případě, že je jejich pracovní tempo nesmírně vytížené. Je naopak velmi prospěšné, pokud se v době vašeho odpočinku zaměříte na aktivitu, při které zapomenete na dosavadní problémy a povinnosti.A jediné, co vám přinese uspokojivý pocit z toho, že jste ho využili naplno je výběr aktivity, do které se pustíte.
Uspořádejte společně s vašimi nejbližšími akci, která vám nabídne zážitky na celý život. Vydejte se do únikové místnosti a podlehněte hře, při které si můžete prověřit i vaše schopnosti.
venkovní barevné dveře

Logické myšlení bude hrát hlavní roli

Zabavit se můžete i v dospělosti a podlehnout tak velkému počtu her, které nejsou určené pro děti. Úniková hra vás přesvědčí o tom, že spojit zábavu se špetkou napětí a rozumu je přesně to, co vám prospěje.
K dispozici budete mít 2 typy her a každá z nich nabízí jinou hádanku, na kterou budete muset přijít v omezeném časovém rozpětí. Vaším úkolem bude přijít na to, jak vyřešit danou záhadu a odejít ze hry jako vítězný tým, který si můžete sestavit dle vlastního uvážení.
Přesvědčte2 až 5 lidí z řad vašich nejbližších o tom, že na hry nejste nikdy staří a odreagujte se v tajemné místnosti, ve které půjde o všechno.
únikové dveře

Hry jsou promyšlené do detailů

Z nabídky si můžete vybrat hru, jakou je SAMARA nebo DVOJITÝ AGENT. Obě přináší jiný příběh, a tedy i záhadu, na kterou se budete muset snažit přijít tak, abyste uspěli. Samara vám představí příběh z hororového prostředí, který navazuje na film jménem Kruh. Odhalte to, proč se opět kazeta šíří, a ještě před začátkem hry, se na tento snímek podívejte z pohodlí domova.
Dvojitý agent vás přesvědčí o tom, že stát se detektivem může každý. Pomocí šikovných nápověd a vašeho selského rozumu se můžete dopracovat k úspěšnému vyřešení záhady, ohledně zmizení vašeho kolegy – agenta.
Přesvědčte se sami, že je novodobá hra, jakou je escape room tou pravou, které byste se měli zúčastnit a prožít tu neopakovatelně vzrušující atmosféru, která je s ní spojena.