Pohádkového plyšáka uvítá každé dítě

Není divu, že vaše ratolesti bez rozdílu na to, kolik jim je let, milují pohádky všeho druhu. Některé si najdou oblibu v moderních, jiné zase nepřebírají a milují všechny, které jsou animované. Na co však žádné dítě nedá dopustit, je česká klasika, jakou jsou pohádky s Krtečkem.
Tato roztomilá postavička má neuvěřitelně poutavé a milé příběhy, díky kterým si získala už mnoho malých fanoušků.Jestli mezi nich patří i vaše dítě, neváhejte nad tím, zakoupit mu krtečka plyšáka Chytrá liška, který mu jeho dětství ještě více zpestří.hračky s krtečkem.jpg

Plyšáky se neztratí v žádné rodině

O měkké plyšové hračky, jakými jsou plyšáky, je velký zájem v každé rodině. Jejich sortiment na trhu je poměrně bohatý a jelikož bez nich děti nedokážou existovat, nalezete mezi nimi i mnoho pohádkových postaviček, které denně sledují na televizní obrazovce.
Nemusíte jich vlastnit tisíce, ovšem jistě víte, jak jsou nápomocné při usínání dítěte nebo ve chvíli, kdy má dítě strach nebo se touží pomazlit. Právě proto bude volba krtečka jako plyšové hračky tou nejlepší, na jakou můžete vsadit a potěšit ním i vaše dítě nebo ratolesti.

  • Je to šikovná hračka, která se snadno drží v ruce a dovede udělat nesmírnou radost všem malým, ale i větším dětem.

Pro ty nejmenší existují různé varianty

Malá miminka potěší plyšová hračka ještě o něco více, pokud bude mít i jiné funkce, které tolik ocení. Plyšák krteček má mnoho podob a mezi nimi nalezete i sortiment takových, které jsou určené pro malá miminka a batolata. Nezapomeňte se rozhlédnout po typu s kousátkem, chrastítkem nebo oblíbeným muchláčkem, kterého můžete umístit vašemu miminku i do kočárku.krteček v kalhotkách.jpg

  • Udělají velkou službu v tom, že vaše dítě zabaví, uspokojí příjemným materiálem a samozřejmě i účelem, který mají.

Výborný dárek pro všechny děti

Jestli i vás zajímá to, co děti ze všeho nejvíce milují, tak odpověď zní – pohádky. Právě proto je volba pohádkové postavičky tím nejlepším dárkem, jaký můžete vašemu nebo jinému dítěti věnovat. Trefte se i vy do černého a vykouzlete úsměv na tváři tím, že mu darujete měkkého krtečka.