Dlouhotrvající přání – vypracovaný zadeček!

Mít krásný, hladký a okrouhlý zadek, by si přál mít vskutku každý (bezesporu i muži). Cesta za cílem získat ho je těžká, ale ne nemožná. Když se rozhlídnete ve světě šoubyznysu, má ho kde kdo, ale jak k němu přišli, toť otázka. Jedno je jisté – zadarmo ho nemají! Pán Bůh nadělujte, ale pomoct si musíte i vlastním přičiněním. Jak správná strava , tak i zdravý pohyb a cílené cviky, vašim zadním partiím pomůžou k vytouženému tvaru.
žena v kondici

VĚNUJTE POZORNOST CVIKŮM NA ZADNÍ PARTIE

Ke cvičení budete potřebovat jenom vytrvalost a vlastní odhodlání. Mezi nejúčinnější cviky se řadí:
DŘEPY
Všichni je známe a proto všichni víme, že jejích náročnost přináší i zasloužené ovoce. Správné provedení dřepů spočívá i v dýchání, kde s pohybem dolu se nadechnete a nahoru vydechnete.
VÝPADY
Zajisté se výpady zařazují mezi cviky účinné na stehna, ale především i na zadek. Omezením tohoto cviku může být jeho zátěž na klouby, pokud s nimi, ale nemáte problém, dělejte je opakovaně se střídáním nohou, alespoň 30 krát.
cvičení na čerstvém vzduchu
VÝSTUP PO SCHODECH/NEBO NA STUPÍNEK
Jestli máte k dispozici schody, tak si zakažte výtah. Nejlépe je vystupovat nimi nahoru, popřípadě si doma stoupat na schůdek, neboli stupínek. Pravidelným opakováním docílíte posilnění zadních partií.
Důležité!– Stupínek nesmí být vyšší než vaše kolena.
ZANOŽOVÁNÍ
Při tomto cviku si můžete pomoci držet se židle, zábradlí, nebo třeba jenom zdi. Základem je plynulý a pomalý pohyb s řádně nataženou nohou, kterou zvedněte co nejvýše.
ZDVIHY PÁNVE NA PODLOŽCE
Účinným řešením, jak si vytvarovat zadeček je i zvedání pánve v leže na podložce. Dejte svému zadečku pocítit, že musí dostat pořádně zabrat, aby jste byli spokojení.
Pokud chcete docílit kvalitního efektu a vidět i výsledky, nesmíte zapomínat na předpřípravu. Nestačí se hned postavit, nebo si lehnout a začít cvičit, musíte si předem dostatečně zahřát, aby jste své tělo připravili na následující aktivitu. Svaly potřebují teplo, aby mohli fungovat a následně se tvarovat. Nepodceňujte to a rozcvičte se před každou fyzickou zátěží, kterou cviky na zadek bezpochyby jsou. Vždyť uvidíte sami.