Podlehněte strategii jedinečné hry

Ani byste nevěřili tomu, že hra dokáže tak ovlivnit vztahy na pracovišti. Že dokáže vymezit postavení jednotlivců v pracovním týmu. Protože nejste vystudovaní pedagogové, ani takové věci vědět nemusíte.
Jen se ohlédněte zpět do svého dětství a mládí. Vyrůstali jste na pravidlech kdejaké hry, kterou jste hráli. Možná jste to ani nepocítili, ale vždy se najednou vyloupl někdo, kdo se ujal vedení celého týmu. Ostatní se zase rádi stali těmi, co zadanou strategii plnili bez otálení.

Stejně tak to funguje i na pracovišti, kde jsou jednotlivé role v týmu také rozděleny. Jednotlivci se vyselektují na různé pozice svou přirozenou autoritou.
Chcete-li i Vy zjistit a potvrdit postavení Vašich zaměstnanců na pozicích ve své firmě, máte jedinečnou příležitost si svá rozhodnutí potvrdit, nebo vyvrátit.

Víte, jak na to?

Jednou z výborných metod je teambuilding, který zajistí určité zlepšení pracovních vztahů ve Vašem týmu. Různými aktivitami se můžete přesvědčit o tom, zda přirozené autority se při bojové hře opravdu prosadí. Stejně, jako na pozici ve firmě.

A nejen to.
V aréně, která připomíná prostředí, kde se mají střetnout týmy v simulovaném boji, získají Vaši zaměstnanci úžasný relaxační zážitek!

Komu se poštěstí,

· aby se po pracovní zátěži dokonale uvolnil,
· aby se vrátil se do dětských let pouličních bitek,
· aby se zdravě dostal pod tlak potřebného adrenalinu v jiné formě, než jsou pracovní povinnosti a plnění termínů,
· aby se odreagoval ve zcela odlišné činnosti, než je obyčejná jízda na kole, nebo bowling.

V laserové aréněVáš pracovní tým dostane zcela jiný rozměr ve smyslu společenských vztahů. Nejenže se celkově sblíží, ale vzájemně se Vaši zaměstnanci poznají i v krizových situacích.

Věřte, že nejen Vy, ale i ostatní zjistí mnohé o svém kolegovi, aniž byste čekali, že takový objev uskutečníte. Vy, jako nadřízený, můžete z této jedinečné hry čerpat inspiraci pro budoucí rozvoj Vaší firmy!