Cestovní kancelář se postará o vaši bezstarostnou dovolenou

Pokud nechcete riskovat dovolenou na vlastní pěst, a s ní i možné trampoty, dobrodružství a nevyzpytatelné nepříjemnosti, využijte služeb cestovní kanceláře či agentury. Ty vám zajistí dokonalou dovolenou, na kterou budete vzpomínat ještě mnoho let.

Cestovní kanceláře jsou vhodné především pro ty, kteří nejsou zrovna moc flexibilní, mají rádi jistotu a klid, neradi se starají o vlastní ubytování a stravu, nemají jazykovou vybavenost, neradi plánují, mají rádi nadstandard, nebo mají malé děti, se kterými chtějí zažít poklidnou dovolenou.

Cestovní kancelář je pro vás zárukou skvělé dovolené.
Zajistí vám totiž vše potřebné, takže budete mít zaručený maximální servis všech služeb.

1.       Spolehlivou dopravu.
2.       Česky mluvícího delegáta, který s vámi bude konzultovat vaše dotazy a připomínky, a bude za vás řešit všechny nedostatky a upomínky.
3.       Ušetří vám váš čas.
4.       Zajistí maximální pohodlí.
5.       Vyjednají vám levnou dovolenou.

Díky cestovní kanceláři budete mít pod kontrolou celkovou cenu, termín, místo pobytu a veškerý servis od okamžiku plánování dovolené až po váš návrat domů. Delegát, který vás bude po celou dobu dovolené doprovázet a bude vám vždy k dispozici, vždy perfektně zná veškeré podmínky v cizině, kvalitu hotelu a veškeré potřebné kontakty pro zajištění pomoci v případě jakýchkoliv problémů.

Co je již v ceně dovolené zajištěné cestovní agenturou:
1.       Transfer na letiště.
2.       Cesta do ciziny.
3.       Zapůjčení sportovních potřeb.
4.       Využití bazénů.
5.       Hlídání dětí.
6.       Parkování.
7.       Výlety.
8.       Strava.
9.       Storno či reklamace dovolené.

Jak objednat zájezd přes cestovní agenturu?
Prodej služeb cestovní agentury pobíhá buďto prostřednictvím internetového prodeje, nebo přímo v kanceláři cestovní agentury.
Cestovní agentura po obdržení vaší poptávky ověří volnou kapacitu zájezdu a vyrozumí vás o zjištěném výsledku. Poté proběhne rezervace zájezdu. Nadále se podepíše závazná smlouva a zákazník je informován o dalších pokynech k zaplacení zájezdu.