Co se nosí ve vlasech?

Zdravé a upravené vlasy jsou chloubou každé ženy, která jejich péči nezanedbává. Je nespočet variací účesů a způsobů, jak jich nosit a ukázat tak nejen originální styl, ale i ženský pohled na to, co je sexy a hezké.

Doplňky, které lze přidat do vašich vlasů, abyste jejich krásu ještě více zdůraznila, jsou nepostradatelné prakticky při každé příležitosti. A hodí se nejen pro mladší skupinu žen, ale i pro zralé a svůdné dámy.
rozesmátá blondýna

•       ROZTOMILÉ ČELENKY

I když se může zdát, že jsou čelenky spíše záležitostí malých holčiček, jejich parádu si můžete užít v jakémkoliv věku. Jsou fantastickým a praktickým doplňkem v případě, že rády nosíte volně rozpuštěné vlasy, ale nemáte už tolik v lásce padání pramenů do očí. Báječně vám rozzáří outfit v letních šatech nebo na svatbě a narozeninové oslavě.

Současný sortiment se může chlubit i velkým výběrem čelenek pro miminka nebo malé holčičky. Naprostým trendem jsou robustní mašle, které z nich dělají princezny a nutno říct, že jim to více než sluší.
drdol dívky

•       GUMIČKY a DRDOL SEXY NEJSOU

I když je to první věc, po které žena v případě, že potřebuje spojit všechny vlasy dohromady sáhne, ještě pořád se nepokládají za přitažlivé a sexy. Možná je to samotnou úpravou, která se aktuálně zaměřuje na to, udělat si na vlasech drdol. Je to však škoda, protože je tolik krásných variací a účesů, které lze s pomocí gumiček vytvořit a vypadat naprosto perfektně i se sepnutými vlasy.
červené vlasy

•       KVĚTINY VEDOU!

Za největší módní hit a ukazovatel ženské krásy a něžnosti, se považují květiny ve vlasech. Je mnoho doplňků, které z vás udělají svůdní a atraktivní ženu, ale květina ve vlasech mezi nimi zcela jistě vede.

Jedná se o různé umělé spony, které vám zvýrazní celkový outfit, hodí se ke všemu a působí žensky a svůdně. Obzvláště v letním období, jich můžete využít na všechny události. I díky nim totiž budete vypadat jako víly a buďte si jisté, že na sebe přilákáte pozornost nejen mužů, ale i žen a setkáte se pouze s pozitivními reakcemi. A to bez ohledu na to, kolik vám je let.