Borovicový masiv

Manželská postel vytváří celkový dojem z ložnice. Je to hlavní a především nejdůležitější prvek, kterého si v ložnici okamžitě všimnete. Právě tento produkt patří do naprosto každé ložnice a víc by nás zřejmě překvapilo, kdyby se tam nenacházel. Právě manželské lože je jednou z nejpodstatnějších věcí, které ve svém životě řadíme na přední příčky. Spát musí každý a vyspat se do růžova na příjemné, kvalitní a přírodní posteli z borovicového masivního dřeva. To zní, jako spát na samotném obláčku.

postel z borovice

Příjemné usínání

Každý ví, že usínání je velice příjemný pocit. Není nic lepšího, než si po náročném dni plně odpočinout. Abychom dosáhli kvalitního odpočinku, potřebujeme k tomu místo, kde se budeme cítit nejenom příjemně ale také pohodně. Borovicový masiv je přírodní materiál, který je líbivý na pohled, zanechává si viditelnou strukturu dřeva a to díky speciálnímu průsvitnému ekologickému laku, který je nanášen v dostatečné vrstvě, aby chránil dřevo před nepříznivými vlivy a vzhled vypadal stále krásně a jedinečně. Kvalitní materiál je navíc dostatečně pevný na to, aby přečkal i tvrdší a hrubší zacházení. Zřejmě proto si tyto přírodní dřevěné postele oblíbili lidé také v hotelech a penzionech, protože jsou odolné a vydrží celá léta.

Vybírat si můžete z různých velikostí:

  1. 140×200
  2. 160×200
  3. 180×200

Pro ložnice, kde je málo prostoru doporučujeme použít produkt, u kterého je možné přidat úložný prostor. Díky tomu využijete i místo pod postelí a to velice praktickým způsobem. V menší ložnici nebo třeba chatce se vždy hodí prostor navíc, kam si můžete navíc uložit jakékoliv věci, oblečení, obuv, náhradní přikrývky, deky, sportovní potřeby, uklízecí potřeby, ložní povlečení a spoustu dalšího. Zkrátka cokoliv, co vás napadne.

borovice postel

Masiv borovice je velice příjemný materiál. Vytváří jedinečnou strukturu, kterou ponecháváme v původním stavu. Příroda by se neměla měnit nebo znehodnocovat, měla by se zachovat a naší prací je, abychom z přírodního materiálu vytvořili vzhledné, praktické, kvalitní a příjemné dílo, na kterém se vám bude každý den sladce usínat. Právě proto je postel z borovice tím pravým do vaší ložnice.