Netradiční dekorace, které z vašeho bytu učiní nejnádhernější místo na světě!

Jak se říká, všude dobře, doma nejlépe! Aby to ale byla zaručená pravda, nestačí vám nastěhovat do místností nový nábytek. Ten vám z nového bytu domov zaručeně neudělá! Je třeba sem vnést trochu osobitosti, trochu sebe sama! Avantgardní ženy si na všechny výčnělky v ložnici rozvěší své růženínové šperky a poličky pokladou ametysty, opály a krystaly křišťálu. Princezny si nad postel zavěsí světélkující pompony, na noční stolek si vystaví svoji korunku, která jim připomene, že před dvaceti lety byly vyhlášené královnami plesu, a stěnu zahltí hromadou polaroidových fotografií. Ležérní knihomolové si zase na každou volnou plochu v místnosti nakupí hromadu knížek, které v žádném případě neseřadí podle abecedy, či velikosti, a tento překrásný chaos vůbec nebudou vnímat jako nepořádek!
kočka v pěně
Každý jsme jiný, každý jsme osobitý, každý jsme jedinečný. Pravděpodobně nejzajímavější byty mívají umělci. Nejenže se zdá, že každý pokoj se stal pracovnou malíře, barda, muzikanta a pyrotechnika dohromady, ale navíc se v tomto příjemném nepořádku dají najít skutečně skvostné věci! A víte čím to je? Je to způsobeno tím, že umělci vidí v každém rozpadu novou výzvu! Rozbil se jim talíř, nebo hrníček? Nespěchají okamžitě k popelnici…
malovaný porcelán
1.       Zlato! Zlatá barva je barvou luxusu a zároveň má v sobě opalizující medový podtón, který vás dokonale zharmonizuje. A zharmonizuje také vaši rozbitou mísu, či hrnek. Že nevíte, o čem je řeč? Jedná se o tzv. "kintsugi" a tedy o legendární spravování keramiky zlatem. Prastará japonská technika se vzniklé praskliny nepokouší skrýt, ba naopak, chce je tím více zvýraznit! Na konvičkách, hrníčcích i talířích potom vzniknou překrásné mozaikovité ornamenty. No řekněte, nezačali byste nádobí rozbíjet s mnohem větším potěšením?

rozbité sklo
2.       Mít k ruce různobarevnou polymerovou hmotu se vždycky vyplatí! Chodili jste tak dlouho s hrníčkem pro kafe, až se ucho utrhlo? Snadná pomoc! Vezměte si k ruce tvárnou barevnou modelínu a ouško dotvarujte. Fantazii se meze nekladou! Můžete si vytvořit zelenými lístečky pokryté vavřínové ucho císařů, anebo sáhnout po dětských motivech a ze znetvořeného hrnku vytvořit překrásný dáreček pro svou šestiletou prasestřenici. Je jen na vás, co na hrnek posadíte. Bude to princezna, myška, nebo snad pejsek? A proč rovnou nevytvoříte celou sadu? Hmotou můžete obalit i rukojeti příborů, či zrcátek. Nezapomeňte prosím před obdarováním výtvor ještě vypálit!