S námi vám energie nikdy nedojde

Mít výrobní firmu v nově vystavěném průmyslovém areálu má celou řadu výhod. Váš klíčový dodavatel je v blízkosti a firma má výhodné napojení na infrastrukturu. V blízkosti je i dálniční přivaděč i železniční stanice. Má to však i své drobné nevýhody. V areálu je nutné pokračovat s další výstavbou a čas od času vás postihne odstávka elektrické energie. Samozřejmě, že je vždy nahlášena s dostatečným předstihem, abyste se mohli řádně připravit. Ale jak máte ve firmě pokračovat s výrobou bez elektrické energie?

elektrocentrála

Nemůžete si dovolit udělit zaměstnancům mimořádné volno a na část dne, nebo i na celý den odstavit výrobu. Vaše zakázky mají přesně dohodnuté termíny a v případě nesplnění objednávky v dohodnutém termínu vám hrozí vysoké pokuty. Pronájem elektrocentrál váš problém hravě vyřeší! Jsme schopni zajistit dodávku elektrické energie pro celou vaši firmu. Naše elektrocentrály jsou dostatečně výkonné a rychle je přepravíme na místo a zapojíme tak, aby vám výpadek elektrické energie nezpůsobil žádné komplikace. Stačí se na nás jen obrátit a dohodnout se na termínu, kdy potřebujete zajistit náhradní zdroj energie. Snadno vás přesvědčíme, že naše služby jsou nejen cenově příznivé, ale na profesionální úrovni.

Postaráme se o kompletní zapojení elektrocentrály a samozřejmostí je i doprava na místo a následná demontáž a odvoz z místa. V oboru jsme skutečnými odborníky, a kromě pronájmu náhradních zdrojů energie zajišťujeme i prodej a servis elektrocentrál. Máme bohaté zkušenosti a rádi vám poradíme v případě zájmu o nákup vlastní elektrocentrály.

elektrické vedení

Odpoledne pro rodinu
Pořádat pro své zaměstnance čas od času zábavné odpoledne ve venkovním areálu firmy je vždy událostí, na kterou se všichni těší již dlouho. Je však třeba zajistit zázemí pro kulturní program i pro stánky s občerstvením. I tady vám elektrocentrály mohou pomoci. Váš venkovní areál bude dostatečně zabezpečen dodávkami energií a celé odpoledne se můžete věnovat jen zábavě.