Nebankovní hypotéka bez registru má mnoho předností

Znáte přednosti nebankovních hypoték? Není jich málo a jistě stojí za to, se s nimi seznámit.
Koho by nepotěšily peníze, které zrovna potřebuje. Mnohdy se půjčce zkrátka nevyhnete, tím spíše, pokud potřebujete dát dohromady větší obnos peněz, na které z několika výplat jen tak nenašetříte. Zkrátka, ač člověk spoří, jak jen to jde, tak třeba na bydlení anebo na jiné větší výdaje nenašetří, ani kdyby se na hlavu postavil.
A právě proto se vyplatí, vzít si v takové situaci půjčku – to, co potřebujete, získáte ihned, a splácet můžete třeba příštích třicet let.
Díky dlouhé době splatnosti se budou splátky velmi malé, takže váš rodinný rozpočet nijak neohrozí.antidepresivní balíček
Nicméně k tomu, abyste takovou půjčku vůbec mohli získat, je potřeba splnit několik náležitostí: musíte prokázat svou dobrou bonitu, čistý registr a jiné přednosti. Anebo ne?
Právě v tom spočívá velký rozdíl mezi klasickými bankami a mezi nabídkami nebankovních úvěrů. Zatímco banky striktně trvají na svých pravidlech a půjčují jen dokonalým žadatelům, nebankovní společnosti vycházejí lidem vstříc a půjčí každému, kdo je schopný potřebný úvěr splácet.
V praxi to znamená, že v případě nebankovních úvěrů nemusí vadit ani nižší bonita, ani zápis v registru. To v případě, kdy prokážete, že budete poctivě splácet.pytle peněz jako balóny
Především pokud jde o registry, tak stojí za to vyzdvihnout, že v nebankovní společnosti vám půjčí peníze, i když máte v registru nějaký ten vroubek. Rozhodně zde nebudete muset čekat na to, až váš zápis z registru zmizí, tak jako v bance. To nejhorší, co vás v případě nebankovní hypotéky bez registru může potkat, je vyšší míra úročení. A pokud na své peníze spěcháte, pak to za to jistě stojí.
Tím spíše, že takový úvěr můžete v budoucnosti refinancovat – jakmile váš zápis z registru zmizí, můžete požádat o refinancování úvěru, ať už v bance anebo v nebankovní společnosti.