Nábytek, co ocení nejen obyvatelé garsonek

Na světě se najde asi jen málo lidí, kteří touží bydlet v malém bytě. Naprostá většina lidstva si naopak přeje, aby jejich domovy byly, pokud možno co nejprostornější. Nejen, že se člověk ve větším obydlí lépe cítí, ale rovněž je jednodušší v takovém prostředí vychovávat své ratolesti, jelikož každý bude mít svůj vlastní osobní koutek jen pro sebe. Ovšem realita, zvláště v našich zemích, taková, že většina lidí není spokojena s velikostí svého bytu. Je to dáno tím, že velká část českého obyvatelstva žije v panelových domech, co nemají zrovna největší byty. Ovšem i tak je možné si svůj domov zvětšit bez nutnosti stěhovat se jinam. Stačí na to jít jen trochu od lesa.

Velká skříň

Mnoho lidí už přišlo na to, že v tomto ohledu jim může pomoci výměna nábytku, v tomto případě hlavně skříní, které již nemusí stát v těsné blízkosti stěn, ale mohou být situovány přímo do nich. To má celou řadu výhod a prakticky žádné nevýhody. Pokud si objednáte vestavěné skříně na míru Praha, buďte si jisti, že nějak ten metr čtvereční navíc ušetříte, což rozhodně není málo.
Věci uložené ve skříni

Už jen z principu věci je jasné, že vestavěné skříně jsou, co se týče úspory prostoru daleko efektivnější než jejich standardní varianty. Ve stěnách totiž mohou zabírat místa kolik budou chtít, tam vám žádným způsobem překážet nebudou. Prakticky jediné, co je z nich vidět, když jsou zavřené, jsou dveře. Ty mohou být buďto tradičně otevíratelné k sobě, nebo si můžete opatřit posuvné dveře. Záleží na tom, čemu dáváte přednost a také na specifikacích vašeho bytu. Ne všude je totiž posuvné otevírání racionální.

Dobrou zprávou je, že na návrhu skříní můžete spolupracovat přímo s výrobci. Samozřejmě, že vás nenechá navrhnout vše, ale třeba vnitřní uspořádání je obvykle jen a pouze na zákazníkovi. O design v tomto případě příliš nejde, jelikož nábytek je prakticky celým svým objemem nainstalovaný ve stěně, a tudíž nejde vidět.