Bydlení podle vlastních představ

Máte představu o vlastním bydlení? Nechejte si ji zrealizovat. Snadno, rychle a dostupně. Díky tomu budete moci bydlet během pár krátkých chvil. Obydlí může být kompletně vybavené. Nedělejte si s ničím starosti a nechejte si váš budoucí domov zařídit se vším všudy. Jakmile vám stavbu dovezeme a ustavíme, již přímo na vašem pozemku, vy se jenom nastěhujte a nebudete muset nic řešit.

obývák

  • Nevíte, jak by to uvnitř mohlo vypadat? Ještě stále váháte? Navštivte mobilheim Praha. Na výběr je ze spousty skladových zásob, které jsou okamžitě připravené pro vaši potřebu.

Vlastní pozemek a vlastní bydlení

Už dávno jste si představovali, že budete mít vlastní obydlí? Doposud jste nevěděli, jak to může být jednoduché? Mobilní domy se skvěle přizpůsobují moderním trendům. Velkou výhodou je, že je můžete použít více účely. Vhodné jsou jako rekreační domky, místo chatek na zahrady, ale poskytují útulné přístřeší také podnikatelům, mohou být využívány jako náhradní kanceláře, pro účely podnikání nebo skladování. A v neposlední řadě se v nich dá skvěle bydlet.

Bydlení je možné celoroční. Po celých dlouhých 12 měsíců v nich můžete bydlet jako v běžných obydlích s pevnými základy. Některé typy jsou dokonce vystavěné podle stavebního zákona, takže je můžete užívat celoročně a navíc v nich můžete posléze bydlet i trvale, protože můžete zažádat o kolaudaci a získat číslo popisné. Tato obydlí jsou k tomu speciálně přizpůsobená a nebude to žádný problém. Navíc v nich ani v zimě mrznout nebudete. Jsou zateplovány speciální technologií – moderní PUR pěnou, nejlepším zateplovacím způsobem na trhu.
Vybírat si můžete z různých druhů podle vašich představ a podle typu budoucího využití.

architektura

  1. Nízká pořizovací cena vás jistě mile překvapí.
  2. Obydlí se staví jako nízkoenergetická.
  3. Díky tomu neplatíte žádné vysoké nebo extrémní měsíční výdaje.

Na obydlí si samozřejmě můžete vzít půjčku. Pomůžeme vám se získáním spotřebitelského úvěru u společnosti Essox s.r.o.