Žijte svůj sen!

                Pokud jste i vy měli sny, když jste byli malí a postupně jste s věkem zapomněli na to, že je třeba si sny také plnit, máme pro vás príma tip. Nejedná se o žádný zaručený návod na to, jak sny uskutečnit, ani o žádné kouzlo, kterým vám sny přičarujeme.
kniha s krajinou
                Objevili jsme totiž MAPU SNŮ. Mapa snů je jednoduchým vizualizačním nástrojem, který aktivuje vesmírný zákon přitažlivosti. Tím, že aktivuje tuto sílu, se mohu začít měnit vaše sny ve skutečnost.

                Mapa snů, jednoduše řečeno, je vizuální prezentace, nebo-li koláž obrázků. Do koláže použijete obrázky věcí a situací, které chcete mít, toho, jací chcete být a toho, co byste chtěli v životě dosáhnout, kam byste se chtěli podívat či jaká místa byste chtěli navštívit a poznatVaší fantazii se meze nekladou!

                Mapa snů je veliký plakát, kde si můžete vlastní obrázky nalepit či něco nakreslit, namalovat nebo připsat. Všechno, co si přejete, aby se stalo skutečností si do mapy zaznamenejte.
staré brýle
                Asi se ptáte, proč byste svoje sny, měli, jako malé děti, lepit na nějaký jiný velký papír. Ale je to z toho důvodu, aby se právě aktivovala síla vašich myšlenek. Tvorba této myšlenkové mapy vám umožní se opravdu zaměřit a soustředit na vaše skutečné cíle a přání. Vaše vnitřní síla pak dá věci a lidi kolem vás do pohybu tak, aby se opravdu mohly vaše sny a přání realizovat. Správný výběr obrázků a textů nabije vaše emoce pocitem nadšení a umožní vám si dokonale představit moment, kdy už danou věc máte a radujete se z ní.  Všechno z vaší myšlenkové mapy nebo také mapy snů se začne objevovat ve vašem skutečném životě!

                Určitě se ptáte, zda do toho máte jít a jak rychlé jsou výsledky. Záleží to samozřejmě na vás, vaší víře, představách, schopnostem už předem prožívat ve své mysli opravdu krásné pocity.

Z vlastních zkušeností vím, že není jednoduché si takovou mapu snů nebo myšlenkovou mapu vytvořit. Pokud už se do toho dáte, většinou neumíte odhadnout, jak ji předpřipravit, aby se vám tam vaše cíle vešly. Také člověk nemá představu, jak daleké sny si má do mapy zakreslit.
 otevřený diář
Ideální je, vytvářet mapu na dobu jednoho roku. Jaký má mít formát, to už je na každém. Pokud však jste výtvarný antitalent, jako jsem já, doporučuji vám, najít si a zakoupit opravdu připravenou Mapu snů vyrábí mladík, který ví, že není pro každého jednoduché, mapu snů na dobu jednoho roku připravit. Má krásně připravený kalendář tak, že můžete začít kterýkoli měsíc v roce, můžete si nalepit obrázky vašich snů a předepsat vaše další cíle. Jednoduše řečeno, mapa snů je pro vás připravena a stačí si jen vybrat vaše skutečné sny a umístit je do mapy.
 
MĚJTE SNY, ZMĚŇTE JE NA CÍLE A USKUTEČŇUJTE JE!