VIP Americká hypotéka

  1. Pro koho je určena?

Přeci pro každého občana České republiky, samozřejmě staršího 18 let.

  1. Nepořídili jste v bance? Odmítli Vás?

Nedělejte si s tím starosti, i přesto můžete úvěr získat, například u nás u nebankovní společnosti.
Americká hypotéka nebankovní Nebankovní hypotéky Vám zajistí peníze rychle a bez zbytečných problémů.po celém obrázku mince vzadu jen vepředu udělaný z mincí sloup

  1. Jaké úvěry běžně poskytujeme?

Běžně klientům poskytujeme úvěry s nízkým úrokem, tolerujeme záznamy i nižší příjmy. Úroková sazba v takovém případě může činit 6,9% ročně. U hypotéky se vždy ručí nemovitostí.

Další odpovědi na otázky

  1. Co je pojem VIP?

VIP znamená, že je to něco extra. U nás se s něčím extra setkáte v rámci úrokové sazby. Takže jsme si řekli, že když už VIP, tak tedy s něčím výjimečným a poskytli jsme všem klientům s čistým registrem možnost úrokové sazby již od 4% ročně! Zde je také možnost nastavit si fixaci úrokové sazby a to třeba i na celou dobu splácení úvěru, čili do konce splatnosti. Úvěr tímto způsobem můžete splácet až 30 let s neměnnou – fixní úrokovou sazbou.

  1. Co dalšího? Jaké jsou podmínky?

Samozřejmě, že můžete hypotéku kdykoliv během splácení doplatit. Dále je vyžadováno, aby klient měl čistý registr dlužníků. Tyto údaje si můžeme během několika málo dní ověřit. Případně to můžeme prověřit pro Vás, jestliže si nejste jistí.

barevné bankovky zblízka, 5,50,500,20

  • V případě opožděné platby se dá přimhouřit oko, stejně tak, pokud máte záznam v nebankovním registru například za exekuce nebo pokud máte záznam například kvůli neplacení sociálního nebo zdravotního.
  • V případě, že nemáte čistý registr, vše se dá vyřešit ještě tím, že do své žádosti o tento úvěr, přizvete ještě další osobu s čistým registrem.

Peníze se dají použít jakýmkoliv způsobem. Neplatíte žádné poplatky předem. Za nemovitost můžete získat až 70%. Nemovitost se odhadne podle současného stavu. Vyhodnotí se její stav a z odhadní ceny můžete získat tato procenta. U nás až 70%. Úvěry schvalujeme extra rychle.