Termální lázně

Posilující termální lázně jsou vhodné pro každého. Uvítají vás nejen v létě, ale také v zimě, takže stačí, když se rozhodnete, kam pojedete, sbalíte kufry a můžete jet rovnou do termálů. Termální lázně přinášejí úlevu od bolestí, neduhů, stresu a starostí. Zažijete zde slastný pocit naprosté pohody a uvolnění.

Pokud nechcete využít lázeňských služeb u nás v Čechách, můžete vyrazit za hranice. Mnohdy ani nemusíte vážit dlouhou cestu, jelikož řada termálních lázní je velmi blízko hranic. Všechny lázně se mohou pochlubit měkkými lůžky, zdravou stravou, blahodárnými účinky jejich vody a mnoha dalšími službami, které individuelně nabízejí. Pokud toužíte po nadstandardu, musíte počítat s tím, že si za něj připlatíte.

Slovensko – Podhájska
Tyto termální lázně jsou zásobované léčivými prameny, které mají zázračné blahodárné účinky na celý váš organismus. Skoro by se daly srovnat s vodou z Mrtvého moře. Navíc zde najdete mnoho vodních atrakcí, tobogánů, několik bazénů, dětský bazén, ochlazovací bazén, protiproud, masážní a perličková lůžka i perličkové lázně, které jsou vhodné pro odpočinek.

Rakousko – Felsentherme
Skalní lázně se pyšní sedmnácti prameny, ze kterých prýští mineralizovaná termální voda, která mnohdy dosahuje teploty až 46°C, takže na své si zde přijdou i teplomilové. Lázeňský areál je rozdělen na klidovou a zážitkovou zónu. V té klidové najdete známou skalní halu, termální bazén, infrasaunu, solné jeskyně, parní lázně a sauny. V aktivní části je skluzavka, tobogán, trysky, gejzíry a umělý proud. Hýčkat se zde můžete také masážemi, kterých je v nabídce hned několik.

Německo – Bad Füssing
Nejrozlehlejší termální lázně jsou velmi populární díky velké nabídce bazénů s blahodárnou vodou. Najdete tu také hydromasážní trysky, bublající lehátka, a mnoho dalších atrakcí. V nabídce je také mnoho saun se speciálně voňavými parami, s mořskou solí nebo bylinnými silicemi. Hýčkat se můžete masážemi a mnoha dalšími službami.