Křemelina pro zdraví

Křemík a lidské tělo. Mnohé z nás napadne, že to k sobě nejde moc dohromady. Co takový křemík k by mohl dělat v lidském těle? Na co bychom ho mohli potřebovat? Zřejmě na nic a proto ho nepotřebujeme a nemusíme ani doplňovat.

Jen málo lidí hned na začátku napadne, jak je i křemík pro naše tělo důležitý. Málokdy si něco podobného uvědomíme dopředu, většinou až tehdy, nastanou-li nějaké zdravotní problémy nebo se nám něco zdá v nepořádku. Naše tělo přestane fungovat, nebo nefunguje až tak úplně dobře a my se teprve až v tu chvíli začneme zajímat o různé přípravky, o látky, vitamíny, potřebné živiny pro naše tělo a zjišťujeme, zdali máme všechno, co by našemu tělu mohlo chybět.

zem žárovka

Co může znamenat nedostatek křemíku? Špatné vlasy, nehty i kůži. Křemík je také velice důležitý pro stavbu kostí. Možná jste to doposud netušili, ale předchází osteoporóze. Musíme však zmínit i jeho další účinky.

Jaké jsou další účinky na lidské tělo?

Křemík pomáhá s hojením ran, čistí krev, podílí se na tvorbě kolagenu, posiluje imunitu, pomáhá při kožních onemocněních.

A jak je přirozeně doplňovat? Co je to křemelina a jaké má účinky? Křemelina je v podstatě hornina. Z ní se mohou vyrábět různé doplňky stravy. A jak funguje? To prozradí křemelina účinky.

Křemík totiž můžete doplňovat i ve formě tablet či prášku, různou formou. Křemelina účinku stejně jako křemík.

Právě křemelina dodává do našeho těla další 28 minerálů a stopových prvků, které jsou velice vzácné a důležité pro správný chod našeho těla.

příroda žena

Křemelina také pečuje o naši trávící soustavu a o střeva. Pokud budeme užívat tento doplněk, brzy se může naše trávení zlepšit. Střeva se vyčistí od bakterií, toxinů a plísní. Pak budou moci lépe a intenzivněji pojímat zdravé vitamíny a další důležité látky. Dokonce se můžete cítit více zasyceni při menší porci jídla, protože trávení je nesmírně důležité pro správné fungování celého organismu.