Síla myšlenky

V dnešní době už není náboženství a vyznání tolik protěžované jako kdysi. Lidé se odklonili od tradičního způsobu života, kdy se každou neděli chodilo povinně do kostela, a začali věřit víc sami sobě, důkazům, vědeckým objevům a faktům. Najdou se však ještě i takový, kteří chtějí víc a věří na pozitivní myšlení, andělům, nosí u sebe amulety a jsou v souhře se všemi skrytými entitami. Tato sféra duchovna se nazývá esoterika, stejně jako web k tomu určený. Internetová stránka Esoterika je pro lidi, vnímající víc než realitu kolem sebe.

Pod názvem esoterika si lze představit cokoliv alternativního a vymykajícího se ze všeobecné představy. V tomto směru jsou často užívané byliny pro péči o zdraví, akupresurní body, homeopatie a léčitelé. Zdraví je na uvedených stránkách věnovaná celá jedna záložka.

Potřebujete informaci o holotropním dýchání nebo o typech jógy? Zde to najdete. Jsou zde fakta třeba i o fytoterapii, psychoterapii či o reiki. Dále na stránkách dohledáte horoskopy na každý den a věštění. I to je zde rozděleno do jednotlivých směrů a oblastí. Je možnost si udělat osobní horoskop či se spojit s věštcem po telefonu. Vše šité přímo vám na míru. Samozřejmostí je menší poplatek za služby.

Jako i v jiném náboženství, tak i zde jde vývoj dopředu a web Esoterika nabízí lekce vzdělání v partnerských oblastech a pořádá besedy a přednášky.  Pokud je něco co jste jinde na internetu nenašli, jako třeba fundované informace o hypnóze, telepatii a virtuální realitě zkuste hledat pod záložkou ESP.

Tato stránka je velice přehledná. Má vlastní vyhledávač, nabízí možnost registrace a na hlavní straně je i odkaz na vlastní facebookovské stránky. Lidé potřebují být vedeni a něčemu věřit. A toto je dobrá alternativa. Na těchto stránkách si každý najde minimálně jednu věc, se kterou souhlasí a která jej nějak obohacuje.

Možná jste o něčem doposud ani nevěděli, že existuje a může vám to být prospěšné. Doporučuji navštívit, a když už nic jiného, takový pohled do budoucna v podobě horoskopu na letošní rok se může hodit. A je to zadarmo.